قوانین استفاده

شرایط استفاده:

در صورتی که از اپلیکیشن آی قصه استفاده می کنید و با هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر (“محتوا”ی شما) که در سامانه (“بچه ها قصه”) قرار می دهید، شما (“شخص شما”، “مشتری شما” یا “کاربر”) در واقع دارید می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط (“قوانین سایت”) زیر متعهد و پایبند باشید. در صورتی که این قوانین را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود. “بچه ها قصه” قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است به بسته شدن حساب کاربری شما منجر شود. با وجود اینکه “بچه ها قصه” هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات “بچه ها قصه” می پذیرید که “بچه ها قصه” هیچ مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات پادکست ها(داستان های ارسالی) باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

حساب کاربری:

شما برای استفاده از این خدمات باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه “بچه ها قصه” ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسئولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. “بچه ها قصه” هیچ مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسئول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.


 

حریم خصوصی:

هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این سامانه به “بچه ها قصه” ارسال می کنید طبق مفادی که اپتو در قسمت حریم خصوصی توصیف کرده است نزد “بچه ها قصه” محفوظ خواهد بود.


 

کپی رایت و مالکیت مطالب و محتوا:

ما هیچ ادعایی در خصوص حقوق مالکیت معنوی پادکستی که شما با استفاده از خدمات “بچه ها قصه” آپلود می کنید نخوایم داشت. مشخصات و منابعی که شما در “بچه ها قصه” قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از خدمات “بچه ها قصه” استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا فایل صوتی که در “بچه ها قصه” ارائه می کنید را با مسولیت خود در اختیار مخاطبین قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در اپلیکیشن استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر لایسنس منابع استفاده شده بر عهده شماست. در صورت دریافت شکایت از منبع محتوای ارسالی شما، پس از بررسی و صحبت ادعای شکایت اپ و اکانت شما بسته خواهد شد.

 

لغو و فسخ حساب کاربری:

در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای “بچه ها قصه” ارسال کنید که در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه “بچه ها قصه” قرار داده اید حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود. “بچه ها قصه” ، به صلاحدید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.

 

تمامی حقوق برای بیلگی سافت محفوظ است.